NAPOJE DLA SPORTOWCÓW
 które wybrać ?

NAPOJE DLA SPORTOWCÓW które wybrać ?

W diecie sportowca liczą się nie tylko składniki odżywcze, ale również przyjmowane przez niego płyny. Wystarczy bowiem, że ubytek płynów w ciele będzie wynosił kilka procent – od razu zdecydowanie spadnie siła mięśnia oraz kondycja całego ciała.
Poprzez bardzo intensywny trening osoby ćwiczące tracą ogromną ilość płynów i elektrolitów. Dlatego też powinny one używać napojów ze specjalnym przeznaczeniem dla sportowców, które pozwolą im na uzupełnienie niedoborów.
Poprawa
Popijanie takich płynów może przynieść znaczącą poprawę – nagle mięśnie stają się silniejsze i bardziej wydolne. To właśnie napoje stymulują mięśnie do dalszego, wytężonego wysiłku.
Dodatki
W napojach takowych zawierają się różne dodatki. To one mają właściwości anaboliczne, wzmagają działanie układu odpornościowego oraz działają prozdrowotnie.
W napojach producenci dodają także węglowodany. Dzięki ich działaniu sportowcy mogą ćwiczyć dłużej oraz efektywniej. To one uzupełniają niedobory energii w chwili, w której organizm potrzebuje jej znacznie więcej niż zazwyczaj.

Share