Sprzęt dla sportowca

Sprzęt dla sportowca

Zakup karnetu na siłownie to tylko jeden z elementów, który pozwoli na rozpoczęcie ćwiczeń. W jaki sprzęt warto się wyposażyć, aby komfortowo trenować?
Transport suplementów i napojów
Odsypywanie odpowiedniej ilości suplementu do woreczka i rozpuszczanie proszku w kubku w pracy czy na siłowni to nie zawsze wygodne zajęcie. Warto zaopatrzyć się w shaker, który pozwoli na zamknięcie proszku w szczelnym pojemniku, a następnie na energiczne wymieszanie go i spożycie. Obecnie shakery dostępne są w kilku wersjach pojemnościowych, dzięki czemu wybierzemy ten idealny dla siebie. Napoje energetyczne możemy umieścić w bidonie, który łatwo przyczepimy do ramy roweru, jeśli poruszamy się nim po mieście.
Torba na siłownię
Zakup torby to chyba obowiązkowy punkt. Jeśli nie posiadamy właściwego produktu w domu, warto zainteresować się torbami stworzonymi z myślą o sportowcach. Posiadają one osobną kieszeń, w której umieścimy buty czy ubranie, w którym ćwiczyliśmy. Dzięki odpowiedniej ilości kieszonek, w torbie umieścimy strój, buty, ręcznik, a także shaker czy butelkę wody.

Share